Aktualności

Mistrzostwa Polski na symulatorze Trackman

W dniu 13.01 rusza 3. edycja mistrzostw Polski na symulatorze Trackman. 

Szczegóły na stronie organizatorów: 

https://studiogwiazdzista5.pl/turniej/3rd-golf-indoor-polish-championship/

Zapraszamy do dołączenia do trzeciego ogólnopolskiego turnieju 3rd Golf Indoor Polish Championship.  W rozgrywkach może wziąć udział każdy użytkownik TrackMana,  zarówno osoba prywatna jak i firma czy instytucja. Turniej rozgrywany jest po raz trzeci. Co roku bierze w nim udział około 100 zawodników z całej Polski.

Klasyfikacja jest prowadzona wśród amatorów w dwóch kategoriach handicapowych wśród kobiet i mężczyzn oraz wśród zawodowców. Dla amatorów przygotowano nagrody rzeczowe, a dla zawodowców nagrody pieniężne.

Zawody rozpoczną się 13 stycznia a kończymy je 10 marca. Turniej będzie składał się z 4 rund, każdą z nich będzie można rozegrać przez cały czas trwania turnieju. Ważne, aby rundy rozgrywać po kolei. Turniej rozegramy na polach: Bonnie Doon Golf Club, Crans-Sur-Sierre Golf Club, Playa Grande Golf & Ocean Club, Meadowbrook Country Club.

Wyniki turnieju będą transmitowane także w relacjach video, a zawody zakończy oficjalne rozdanie nagród. Nie zabraknie gwiazd sportu, radia i telewizji.

Powrót